AvalehtTootedUudistooted

Lai valik sisustuselemente koju ja kontorisse

Mitmekülgne ja klassikaline lingiseeria TOSCA

Linea Cali valikust leiab klassikalise ning äärmiselt mitmekülgse lingiseeria TOSCA. Mitmekülgseks muudab TOSCA see, et ühes seeriast on saadaval nii rosetil kui ka pikal plaadil ukselink, kaks erinevat aknalingi mudelit ning kahes erinevas mõõdus reelingkäepidemed. Kõik tooted on saadaval... Vaata veel

Linea Cali TRIO matt antratsiit pinnakattega

Klientide seas suurt populaarsust võitnud Linea Cali lingimudel TRIO on nüüdsest saadaval ka matt antratsiit (AS) pinnakattega. Lisaks antratsiidile on TRIO endiselt saadaval läikiv ja matt kroom ning mustas viimistluses.  Ukselink TRIO sobib kasutamiseks üksnes Euroopa standardi... Vaata veel

FritsJurgens pöördhinged

Fiskostari valikusse on lisandunud ülikvaliteetsed, suure kandevõime ning laia kasutusalaga FritsJurgens pöördhinged. Valikus on kolm erinevat mudelit (System M, System 3 ja System ONE), mis olenevalt mudelist on saadaval nii sisseehitatud uksesulguri ja fiksaatoriga kui ka ilma. Maksimaalne kandevõime on kuni 500... Vaata veel

Colombo modernsete linkide valikusse on lisandunud uus lingimudel ALATO

ALATO on ajatu joonega lingimudel, mis sobitub väga erinevatesse interjööridesse. Link ise on oma joonelt lihtne- ühendatud on omavahel geomeetrilised kujundid, mis saavutavad minimalistliku ja dünaamilise disaini. 

Vaata veel

Abloy hingede valik on täienenud kahe kauaoodatud toote võrra.

Abloy hingede valikusse lisandusid reguleerimisplaadiga tsink viimistluses ja roostevaba viimistluses reguleeritavad uksehinged.

Vaata veel

Sangkäepidemed on nüüdsest saadaval ka harjatud roostevaba ja musta kombinatsioonis.

Reelingu tüüpi sangkäepidemed on mugavaks ja stiilseks tarvikuks klaasustele. Käepidemed on saadaval erinevates pinnaviimistlustes, mille sekka on uudistootena lisandunud ka harjatud roostevaba ja musta kombinatsioonis toode.

Vaata veel

Rull-lukk RL4238 on nüüdsest saadaval ka musta esiplaadiga!

Kui varasemalt oli rull-lukk RL4238 saaval halli (HO) ja pruunika (JMEX) pinnakattega, siis nüüdsest on valikusse lisandunud ka musta (MU) esiplaadiga versioon. 

Vaata veel

Bonaiti B-KLASS magnetlukk

Bonaiti valikusse on lisandunud B-KLASS magnetlukud, mis on sobilikud kasutamiseks ka suure kasutuskoormusega ustel.

Vaata veel

XINNIX peitlengisüsteemid

Modernsesse ja minimalistlikku interjööri sobivad nähtamatute lengidega uksed. Nähtamatud ukselengid on saavutatavad XINNIX peitlengisüsteemi abil, mis on saadaval erinevas mõõdus ustele.

Vaata veel

Peidetud siiniga lükandsüsteem MAGIC2

Nähtamatu siinisüsteem MAGIC on läbinud uuenduskuuri, mille tulemusena täiustati süsteemi rullikute materjali, laagreid ning pidurdussüsteemi.  Uus ja täiustatud versioon kannab nime MAGIC 2.

Vaata veel